Katarzyna Stefańczyk

Home > Opinie > Katarzyna Stefańczyk

Do p. Alicji Małeckiej trafiłam w maju 2019 r. w momencie sprzedaży mojego mieszkania obciążonego kredytem hipotecznym oraz kupna nowego, większego mieszkania – także w większości na kredyt. Nie wierzyłam, że moja kondycja finansowa pozwoli na wzięcie korzystnego dla mnie kredytu hipotecznego, na szczęście trafiłam na panią Alicję:)

Na spotkaniu z panią Alicją w  profesjonalny sposób została oceniona moją zdolność kredytowa i sytuacja finansowa, a następnie otrzymałam dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości ofertę kredytową banków. To pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy – nie musiałam biegać po bankach, dzięki pani Alicji mogłam wybierać w najlepszych ofertach bez czasochłonnych poszukiwań. Nic nie jest w stanie zastąpić tak dużej wiedzy i doświadczenia pani doradcy, co w pełni doceniłam, gdy otrzymałam atrakcyjną oraz w pełni spersonalizowaną ofertę kredytów. Dość szybko wybrałam najlepszą dla siebie ofertę – bez stresu, bo wszystkie problematyczne dla mnie kwestie zostały wyjaśnione. Nie musiałam także martwić się o formalności, bo wszystko zostało sprawnie przeprowadzone od samego początku, przez wyszukanie korzystnych dla mnie ofert, złożenie wniosków o kredyt hipoteczny aż do momentu finalizacji umowy z bankiem.

Jestem bardzo wdzięczna pani Alicji za jej pomoc i fachowe doradztwo. Uważam, że pani Alicja Małecka to najlepszy doradca kredytowy jakiego znam i dlatego wszystkim gorąco polecam jej usługi.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Stefańczyk